077-8049829

אירוע חברה בשרון

אירועים עסקיים בנועל׳ה

לקראת אירוע חברה כגון השקת מוצר או שירות; מסיבה ללקוחות או לעובדים; אירוע גיבוש או ועידת עסקים, שכמחפשים מקום מושקע ומרהיב לאירועים עסקיים בכפר סבא – נועל'ה אירוע בוטיק הוא המקום שעליו חלמתם! 

בנועל'ה אירועי בוטיק יודעים שהאירוע העסקי שלכם חשוב ולפעמים אפילו בעל אימפקט קריטי, וכי אתם מעוניינים שיהיה מרשים ואקסקלוסיבי. הצוות המיומן של המקום ערוך ומוכן לסייע לכם להפיק אירועים עסקיים בכפר סבא, בתפירה בדיוק לפי צורכיכם, וכמובן בהקפדה עד לפרטי הפרטים הקטנים ביותר. 

האולם החדשני נפתח בקיץ 2018 ושוכן במתחם Nice, בלב אזור ההיי-טק של העיר – במקום אידיאלי לאירועים עסקיים בכפר סבא. כבר מבחוץ יותיר המקום רושם עז על הבאים, עם בריכות הנוי ופרחי המים, הפיסול האורבני והרחבה הענקית שמקיפים אותו. ובפנים, אולם הבוטיק המושקע יפהפה ועדין למראה וכולו – כולל גלריה עליונה, המיועדת לקבוצות קטנות – תוכנן וסוגנן בידי אמנים בוגרי בית הספר לעיצוב וזכה באווירה וסטייל עדכניים.

במקום מוצע תפריט שף איכותי ומוקפד, וטעים במיוחד. התפריט כשר בשרי, וכן ניתן להפיק תפריט לאירועים עסקיים במתכונת צמחונית או טבעונית מלאה.

המתחם מתאים למעוניינים באירועים עסקיים בכפר סבא לעד 50 מוזמנים ועד ל-300 אורחים, ובו מערכות טכנולוגיה מתקדמות ומשוכללות, מסכים, מערכת הגברה, תאורה איכותית ומדויקת, ואקוסטיקה נהדרת. כל אלו מאפשרים הפקת אירועים עסקיים מסוגננים ויוקרתיים שיהלמו כמו כפפה לקהילת הלקוחות או העובדים שלכם.

אירוע חברה נועל׳ה אירועים

אירוע חברה ייחודי שנערך באזור השרון בישראל מאתגר תפיסות מוקדמות של התכנסויות ארגוניות, הצגת רעיונות חדשניים וקידום בניית צוות.

טוויסט מרענן באירועי חברה

אירועים ארגוניים נתפסים לעתים קרובות כאירועים משעממים, עם מצגות מעופשות ותרגילים מאולצים לבניית צוות. עם זאת, האירוע האחרון שערכה חברתנו בשרון היה הכל מלבד שגרתי. מתחילתו ועד סופו, האירוע היה עמוס בפעילויות מרגשות שהותירו את המשתתפים בתחושת אנרגיה והשראה. בפוסט זה בבלוג, נסקור מקרוב מה עשה את האירוע הזה כל כך מיוחד וכיצד הוא הציב רף חדש לאירועי חברה.

 • לדמיין מחדש את חווית האירועים העסקיים
  החברה שלנו נקטה בגישה ייחודית לתכנון אירוע השרון, ודמיינה מחדש מה יכול להיות אירוע חברה. במקום פשוט לספק מקום ורמקולים, המארגנים הלכו מעל ומעבר כדי ליצור חוויה סוחפת שהעסיקה את המשתתפים ועודדה אותם להתחבר זה לזה. מתערוכות אינטראקטיביות ועד סדנאות מעשית, האירוע הזה לא היה דומה לשום דבר שראינו בעבר.
 • התמקדות בצמיחה אישית ומקצועית
  אחד המאפיינים הבולטים של אירוע השרון היה הדגש שלו על צמיחה אישית ומקצועית. המשתתפים לא רק זכו לבידור אלא גם אותגרו לצאת מאזורי הנוחות שלהם וללמוד מיומנויות חדשות. בין אם זה היה באמצעות השתתפות בתרגילי בניית צוות או השתתפות בסדנאות בנושא מנהיגות ותקשורת, כל היבט של האירוע נועד לעזור למשתתפים לצמוח ולהתפתח.

תיאור: מבט אווירי של מקום האירוע, המציג את העיצוב והפריסה הייחודיים שלו.
תיאור: מבט אווירי של מקום האירוע, המציג את העיצוב והפריסה הייחודיים שלו.

מה גרם לאירוע הזה לבלוט?

אירוע השרון בלט מכמה סיבות. ראשית, המקום עצמו היה עוצר נשימה, עם נופים מדהימים של הנוף שמסביב ומתקנים חדישים. זה עזר ליצור תחושה של התרגשות וציפייה בקרב המשתתפים, שהיו להוטים לחקור ולגלות מה יש לאירוע.

שנית, המארגנים עשו מאמצים רבים כדי להבטיח שכל היבט של האירוע היה מתוכנן ומבוצע היטב. מהתזמון של כל מפגש ועד לבחירת הדוברים והמגישים, הכל נאצר בקפידה כדי ליצור חוויה מגובשת ומושכת עבור המשתתפים.

לבסוף, האירוע בלט בדגש על חדשנות ויצירתיות. המארגנים נקטו בגישה נועזת לתכנון, וחיפשו רעיונות חדשים וחדשניים שיאתגרו את המשתתפים וידחפו אותם אל מחוץ לאזורי הנוחות שלהם. זה הביא לסדרה של פעילויות וסדנאות שהיו מרתקות ומעוררות מחשבה, והותירו את המשתתפים בתחושת השראה ומוטיבציה ליישם את מה שלמדו בחייהם האישיים והמקצועיים.

"בניית צוות כמו שלא היה מעולם"

פעילות גיבוש הצוות באירוע השרון לא הייתה דומה לשום דבר שחוו המשתתפים בעבר. במקום להסתמך על תרגילים עייפים או קלישאתיים, המארגנים חיפשו דרכים חדשניות ומרתקות לקרב אנשים ולבנות אחווה.

אחת הפעילויות הזכורות ביותר הייתה פרויקט אמנות שיתופי, שבו המשתתפים חולקו לצוותים וקיבלו קנבס ריק לעבוד עליו. על כל צוות הוטל ליצור יצירת אמנות ייחודית המייצגת את החזון שלו עבור החברה, תוך שימוש במגוון חומרים וטכניקות.

גולת הכותרת נוספת הייתה תרגיל בניית צוות שכלל פתרון שורה של חידות ואתגרים. פעילות זו, שנועדה לבחון את כישורי פתרון הבעיות של המשתתפים ואת יכולתם לעבוד יחד תחת לחץ, הייתה להיט אמיתי בקרב המשתתפים, שנהנו מתחושת התחרות והאחווה שהיא טיפחה.

באמצעות פעילויות אלו ואחרות, המשתתפים הצליחו ליצור קשרים חדשים ולבנות מערכות יחסים חזקות יותר עם עמיתיהם. על ידי עבודה משותפת למען מטרה משותפת, הם הצליחו להשיג הבנה מעמיקה יותר של החוזקות והחולשות של זה, ולפתח תחושת אמון וכבוד רב יותר.

"תיאור: צוותים מעודדים כשהם משלימים תרגיל מאתגר לבניית צוות."
"תיאור: צוותים מעודדים כשהם משלימים תרגיל מאתגר לבניית צוות."

כיצד תרמו הדוברים להצלחת האירוע?

באירוע השרון הקפידו המארגנים בבחירת דוברים שיוכלו להביא לשולחן תובנות ונקודות מבט חדשות. להלן שלוש דרכים בהן תרמו הדוברים להצלחת האירוע:

 • 1. מומחי תעשייה:
  אחד הגורמים המרכזיים שייחדו את אירוע השרון היה רמת הרמקולים שהוא משך. מיזמים מצליחים ועד מומחים בולטים בתעשייה, הדוברים הביאו שפע של ידע וניסיון לשולחן. הם יכלו להציע למשתתפים תובנות חשובות על התחומים שלהם, כמו גם טיפים ועצות מעשיות להשגת הצלחה.
 • 2. מצגות מרתקות:
  תחום נוסף בו הצטיינו הדוברים היה ביכולתם לרתק ולרתק את הקהל. במקום להסתמך על מצגות טכניות יבשות, הם השתמשו בהומור, בסיפורים ובאלמנטים של מולטימדיה כדי להשאיר את המשתתפים מרותקים. על ידי הצגת הרעיונות שלהם בצורה דינמית ואינטראקטיבית, הדוברים הצליחו ליצור רושם מתמשך על המשתתפים ולהשאיר אותם מעורבים לאורך כל האירוע.
 • 3. דיונים מעוררי מחשבה:
  לבסוף הצליחו הדוברים באירוע השרון לעורר דיונים ודיונים מעוררי מחשבה בקרב הנוכחים. על ידי הצגת רעיונות חדשים ואתגר של חוכמה קונבנציונלית, הם עודדו את המשתתפים לחשוב בביקורתיות על האמונות וההנחות שלהם. זה הוביל לדיונים פוריים ולסיעור מוחות, כאשר המשתתפים עבדו יחד כדי ליישם את התובנות של הדוברים על העסקים והארגונים שלהם.

פעילויות חדשניות שכבשו את ההמון

אירוע השרון גם הציע מגוון של פעילויות חדשניות שהחזיקו את המשתתפים בעניין ובידור לאורך כל היום. הנה כמה מהפעילויות המרגשות ביותר שכבשו את הקהל:

 • 1. חוויות מציאות מדומה:
  אחת הפעילויות הפופולריות ביותר באירוע הייתה חוויות המציאות המדומה. המשתתפים יכלו לנסות את טכנולוגיית ה-VR העדכנית ביותר ולהתעמק במגוון של סביבות וירטואליות, מיעדי טיול אקזוטיים ועד לספורט הרפתקאות מרתק.
 • 2. אתגרי הצוות:
  שיא נוסף באירוע היה אתגרי הצוות, שעודדו את המשתתפים לעבוד יחד ולפתח את כישורי פתרון הבעיות והתקשורת שלהם. מבניית מגדלים ממרשמלו ועד פתרון חידות וחידות, האתגרים תוכננו להיות מהנים, מרתקים ומלמדים.
 • 3. סדנאות אינטראקטיביות:
  באירוע התקיימו גם מספר סדנאות אינטראקטיביות, בהנחיית מומחים בתחומים שונים. סדנאות אלו כיסו מגוון נושאים, משיווק במדיה חברתית ועד לפיתוח מנהיגות, והעניקו למשתתפים ניסיון מעשי ומיומנויות מעשיות שיוכלו ליישם בעסקים שלהם.
 • 4. הזדמנויות רשת:
  לבסוף, האירוע הציע שפע של הזדמנויות למשתתפים להתחבר לרשת ולהתחבר לאחרים בתעשייה שלהם. ממפגשים לא פורמליים ועד לפגישות נטוורקינג מובנות, המשתתפים הצליחו לבנות מערכות יחסים יקרות ערך וליצור קשרים עסקיים חדשים.

תיאור: משתתפים מנסים את ידיהם בפעילות מציאות מדומה מתקדמת.
תיאור: משתתפים מנסים את ידיהם בפעילות מציאות מדומה מתקדמת.

מאחדים תעשיות מגוונות

אירוע השרון היווה הזדמנות ייחודית להפגיש בין אנשי מקצוע ממגוון תעשיות שונות, תוך יצירת סביבה דינמית ומגוונת המטפחת חדשנות ושיתוף פעולה. המשתתפים הגיעו ממגוון רקעים, כולל טכנולוגיה, פיננסים, שיווק ושירותי בריאות, בין היתר.

מגוון זה של רקע תעשייתי בא לידי ביטוי ברמקולים ובמפגשים של האירוע, שכיסו מגוון רחב של נושאים ונקודות מבט. החל מסטארטאפים טכנולוגיים ועד לתאגידים רב לאומיים מבוססים, האירוע הציג את הטרנדים והחידושים האחרונים במגוון תחומים.

על ידי הפגישה של אנשי מקצוע מתעשיות שונות, אירוע השרון גם סיפק הזדמנות חשובה למשתתפים ללמוד זה מזה ולחלוק את החוויות והתובנות שלהם. האבקה צולבת זו של רעיונות ונקודות מבט הייתה חשובה במיוחד עבור משתתפים שאולי לא הייתה להם הזדמנות ליצור אינטראקציה עם אנשי מקצוע מתעשיות אחרות בעבודה היומיומית שלהם.

בנוסף למפגשים והפעילויות הרשמיות, האירוע סיפק גם שפע של הזדמנויות לנטוורקינג ושיחה לא פורמליות. המשתתפים הצליחו ליצור קשר עם אחרים בתחומם, כמו גם עם אנשי מקצוע מתעשיות אחרות, ויצרו קהילה עשירה ומגוונת של אנשים בעלי דעות דומות.

מסקנה: הגדרת אמת מידה חדשה לאירועי חברה

לסיכום, אירוע השרון זכה להצלחה מסחררת, והציב רף חדש לאירועי חברה. מהפעילויות החדשניות ועד מגוון הדוברים והמשתתפים, כל היבט של האירוע נאצר בקפידה כדי ליצור חוויה ייחודית ומרתקת לכולם.

האירוע הוכיח שאירועי חברה לא חייבים להיות משעממים או צפויים. על ידי הצגת פעילויות ודוברים חדשים וחדשניים, אירוע השרון הראה כי ניתן ליצור סביבה דינמית ומרתקת המטפחת חדשנות, שיתוף פעולה והאבקה צולבת של רעיונות.

יתרה מכך, הדגש של האירוע על גיוון והכלה היה ראוי לציון במיוחד. על ידי חיבור אנשי מקצוע ממגוון רחב של תעשיות ורקע, האירוע יצר קהילה עשירה ומגוונת שאפשרה למשתתפים ללמוד זה מזה ולחלוק את החוויות והתובנות שלהם.

לבסוף, אירוע השרון משמש עדות לכוחם של אירועים להניע קידמה וחדשנות במגוון תעשיות. על ידי מתן פלטפורמה לאנשי מקצוע להתחבר, ללמוד ולשתף פעולה, אירועים כמו זה יכולים לעזור להניע שינוי ולדרבן רעיונות וחידושים חדשים.

תיאור: משתתפים מחייכים חוגגים את הצלחת האירוע, מחזיקים בתעודות ההשתתפות שלהם.
תיאור: משתתפים מחייכים חוגגים את הצלחת האירוע, מחזיקים בתעודות ההשתתפות שלהם.

אירוע חברה בשרון הציב סטנדרט חדש למפגשים ארגוניים, מה שעורר את המשתתפים לחשיבה יצירתית ולטפח קשרי צוות חזקים יותר

מתעניינים באירוע חברה?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התקשרו עכשיו