077-8049829

ברית בכפר סבא

אירוע כשר למהדרין

כשמגיע סופסוף הזמן לאירוע המשמח והמרגש שכל כך המתנתם לו – הולדת בנכם והבאתו בברית אברהם אבינו – זהו הרגע להפקת אירוע בלתי נשכח שייחרט על לב לכל החיים. אולם אירועים נועל'ה הוא מקום אקסקלוסיבי ומרכזי שבו תוכלו לחגוג אירועי ברית ברעננה, בשעות הצהריים הנפלאות, עם ארוחה מעולה והמון אווירה קסומה.

נועל'ה מציע מיקום מרכזי בפארק ההיי-טק של רעננה, הנגיש לכל קצוות הארץ, עם שפע של חנייה לנוחות המוזמנים לאירועי ברית מילה ברעננה. כמו כן יזכו האורחים בפינוקים רבים בדמות תפריט שף מוקפד וכשר, שנתפר בהתאמה לאירוע שלכם ולאופי המוזמנים; שירות קשוב עם הרבה נתינה והסברת פנים ולכל אורח ואורח, וכמובן – אליכם, בעלי השמחה; וחשוב לא פחות – מקום יפהפה לאירועים, המצויד במיטב האבזור והטכנולוגיה.

באירועי ברית מילה בצהריים יפגשו אורחי הברית בכפר סבא תפריט שף יוקרתי, הכולל עמדות כניסה, בשרים איכותיים על הגריל, יין משובח, קינוחים נפלאים ועוד כיד הדמיון הטובה עליכם ובהתאמה לצורכיכם.   

אולם אירועים נועל'ה מושלם לאירועי ברית בכפר סבא במיוחד משום שאינו גדול מדי והוא הולם אירועים קטנים באופן מושלם עם אווירת הבוטיק האינטימית והאלגנטית שבו, ויענה לכל דרישות המעמד המרגש. מזל טוב!

מתעניינים באירוע ברית מושלם?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

התקשרו עכשיו